Šeimos šventė „Man gera čia“

2026 m. gegužės 29 d. lopšelyje-darželyje „Dainelė“ vyko jauki ir spalvinga šeimos šventė „Man gera čia“, subūrusi vaikus, tėvelius ir bendruomenę smagiam laikui kartu.

Šventės metu tėveliai kartu su vaikais atliko kūrybinę užduotį – piešė ir spalvino gėles, kuriomis papuošė įstaigos teritoriją. Mažieji džiaugėsi gaudydami muilo burbulus, o visi šventės dalyviai vaišinosi pačia skaniausia, jau tradicija tapusia koše.

💚 Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šios nuostabios šventės! Linkime saulėtos ir smagios vasaros! ☀️

1.jpg
2.jpg
4.jpg
3.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
Skip to content