AKCIJA „Sveika širdis – ilgesnis gyvenimas“

Lopšelis-darželis „Dainelė“ kasmet atsiliepia į Lietuvos širdies asociacijos kvietimą aktyviai minėti Pasaulinę širdies dieną. Kadangi šiais metais asociacija skatina visuomenę rūpintis ne tik savo, bet ir artimųjų, draugų, kolegų širdimis, 2019-10-01 pakvietėme Dainų bendruomenės senjorus, lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ penkiamečius ir bendruomenės narius, mūsų darželio ugdytinius ir darbuotojus žengti drauge nors vieną žingsnį sveikos gyvensenos link.

Akcijos dalyvius organizatoriai pasitiko dovanodami raudonus balionus ir kvietė susiburti į vieną didelę širdį. Tokiu būdu apjungėme skirtingų amžių širdis sakydami: „Mano širdis – tavo širdis!“.
Suprasdami, kad fizinis pasyvumas skatina širdies ir kraujagyslių sistemos ligas, šią dieną leidome aktyviai. Pramogų ir poilsio parke „Beržynėlis“ mankštinomės, rudeniniais lapais nuklotu takeliu bėgiojome ristele ir džiaugiamės galimybe stiprinti sveikatą.

O širdelėmis papuošę parko medžius, palikome Šiauliečiams žinią, kad čia lankėsi geros nuotaikos ir fizinės savijautos bendruomenė, kuri skatina visus rūpintis savo širdimi.

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą
Dalia Jociuvienė

BeFunky-collage-18.jpg
BeFunky-collage-19.jpg